Farklı düşünür, farklı sunarız!

Müşteri ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda sanat ve inovasyon dolu grafik tasarımlarını pazarlama ve markalaşma deneyimi süzgecinden geçirerek son teknolojinin getirdiği yenilikler ile uzman yazılımcı kadromuzun emeği kodlardan oluşan tamamen size özel web site tasarım hizmetleri sunmaktayız.

Özel Tasarım

Kurumun faaliyet alanı, hedefleri, ihtiyaçları, rakipleri, ürünleri, hizmetleri, hedef ziyaretçi kitlesi ve benzer faktörleri dikkate alarak özel tasarımlar.

Responsive Teknoloji

Günümüzde kullanılan masaüstü, dizüstü, android ve ios ile çalışan akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu bir şekilde çalışan siteler.

SEO özelliği

Arama motorlarında,üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapmış olduğumuz çalışmalarda web siteniz artık ilk sayfalarda yer alabilir.

Sanatsal Tasarım

 Özenle seçilen renkler ve sanatsal yaklaşım ile  uzman ekibimizin yoğun emekleri sonucunda size harika bir tasarım sunulacaktır.

Menü Seçenekleri

Menülerin çokluğu azlığı,yoğunluğu, sadeliği veya daha fazlası için oluşturabileceğimiz menü seçenekleri ile kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Güvenilebilir Uzman Desteği

Sizi sanatla ve farklı tasarımlar ile karşılayan sizin istekleriniz doğrultusunda hareket eden uzaman ekibimiz ile sizleri karşılıyoruz.

BİZ İŞİMİZİ BİLİYORUZ

Teknolojinin gelişmesiyle her şeyin sürekli olarak yenilenmesi web sitesine olan ihtiyacı arttırdı. Biz müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz ve teknolojiye ayak uyduruyoruz. Web tasarımındaki teknolojiler yavaş yavaş mobil sektörüne ve tablet sektörüne doğru kaymaya başladı. Özellikle son yıllardaki telefon ve tabletlerin artması ve bireylerin daha çok bu cihazları kullanmaya başlamasının ardından birçok web sitesi de kendisini bu cihazlara göre yenilemektedir. Gelişen çağda, sizler için her zaman en iyisini istiyoruz ve yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Gelişen teknolojiyi sürekli takip etmek, bunları takip ederken müşterilerimizin istek ve taleplerine göre doğru çözümü onlara sunabilmek için varız. Sadece bir web site sunmak için değil, web siteyle beraber size yeni bir bakış açısı yaratıyoruz.

2001
DEN BU YANA DENEYİM
14
ÜLKEDE İŞ BİRLİĞİ
500
DEN FAZLA ÇEŞİT
557
FARKLI RENK
Ultraktif Yazılım Eğitim Yayıncılık ve Danışmanlık
Tanıtım ve Pazarlama

Sadece bir web site değil,ürünlerinizi markanızı ve hizmetlerinizi düşük maliyetle tüm dünyaya yaymanız mümkün! Web sitesi ile pazarlama ve tanıtım yapmanız için size yüzlerce farklı yönetem sunuyoruz.  Her geçen gün önemi artan sosyal medyaya sizde bizimle katılın ve farkı keşfedin.

Ultraktif Yazılım Eğitim Yayıncılık ve Danışmanlık
Satış Aracı

Unutmayın ki; farklı, sanatsal ve gerçekçi bir web siteye sahip olduğunuzda müşterileriniz size bir adım daha yakın olacaktır. Bu durum sizin yaptığınız işe, ürünlerinize, hizmetlerinize ve markanıza sahip çıktığını gösterecektir. Satış aracı haline getirdiğimiz web sitesi, size artı değer olacaktır.

Ultraktif Yazılım Eğitim Yayıncılık ve Danışmanlık
Görünür Olma

İnternet olmazsa olmaz haline gelen bir çağda yaşıyoruz. İnsanlar sizin adresinize gelerek değil,sizi web sitenize girip, oradan yaptıkları araştırma ile tanıyorlar. Müşteri adaylarınızın size 7/24 ulaşabilecekleri yer  bir web sitesidir. Biz size sıradan bir web site değil, müşteri beklentisinin üstünde web siteden bahsediyoruz.

Sadece bir web tasarım değil,
etkin bir stratejik pazarlama aracı

Müşteri hedef ve ihtiyaçlarını analiz ederek
sürdürülebilir kalite ve maksimum verim ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hizmetlerimize farklılık katan sanat ve deneyimi birleştirdik!

Bize Sorun

0 operators online

Konuşma Bitti

There was an error during connecting to the geolocalization server

Enter your email and press ENTER to receive replies directly to your mailbox