Mikro ERP Danışmanlık

İşletmenin mevcut operasyonel akışının detaylı analizi, teknik ve idari birimlerin ihtiyaç listesinin hazırlanması, ERP anket hazırlama çalışmaları, tedarikçi ve ürün seçim desteği, implementasyon kontratı hazırlama gibi hizmetlerimizle  bütün süreçlerin takip ve yönetiminden oluşan genel ERP danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız.

Kurulum ve Eğitim

Satın alınan ürünün firma aksiyomlarına göre uygulanma süreci olan implementasyon, başarılı bir projede en önemli süreçtir. Tüm ticari sektörlerdeki etkin projelerle başarısını ispatlamış olan Ultraktif, edindiği tecrübe ile implementasyon sürecini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bakım ve Destek

Ultraktif ailesi olarak sürdürülebilir ilişkinin, müşteri ile gerçekleştirilen başarılı iş ortaklığı sayesinde olduğuna inanıyoruz. Satış sonrasında taleplerinizi karşılamak adına bakım ve destek hizmetini, ihtiyacınıza göre, uzaktan ve yerinde hizmet olmak üzere iki farklı şekilde sunmaktayız.

Ultraktif Hakkında

Modern ve enerji dolu çalışma prensibini ismi ile temsilleştiren Ultraktif, yazılım ve danışmanlık dallarında sektörlerin en değerli kurumsal firmalarında görev almış ve olumlu katkıları olmuştur. Ultraktif’in kendi ürettiği çözümler ve sunduğu hizmetlerle birlikte Mikro Yazılım Evi’nin Yurt içi çözüm ortağı ve Yurt dışı Yetkili dağıtıcısıdır.

  • Hızlı Çözüm
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güçlü altyapısı
  • Zaman tasarrufu
  • Kullanıcı dostu
  • Zengin raporlama
  • Satış sonrası destek
  • Kalite
1988
Mikro Kuruluş Yılı
30
Yıllık Deneyim ile Mikro
44
Farklı Çözüm
100
Binden fazla Mikro Kullanıcısı
E-defter

Elektronik defter (e-defter), şekil hükümlerinden bağımsız olarak vergi usül kanununa ve/veya Türk Ticaret Kanununa göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan elektronik kayıtlar bütünüdür.

Devamı
E-Fatura

Mikro’nun sunduğu e-fatura çözümüyle Maliye Bakanlığı standartlarına uygun e-fatura sistemine geçiş yapın, seçtiğiniz yöntemle fatura üretmeye, alım ve gönderim işlemlerini gerçekleştirmeye hemen başlayın.

Devamı
E-Arşiv

Elektronik faturaya (e-fatura) geçiş yapmış olan vergi mükelleflerinin, e-fatura kullanmayan vergi mükelleflerine ve vergi mükellefi olmayan kişilere yönelik fatura oluşturma, iletme ve arşivleme süreçleri e-arşiv sistemiyle tamamlanıyor.

Devamı

Müşterilerimizin Yorumları

Önceden her yaptığımız işlemler uzun süre alıyordu.Fakat Ultraktif ile tanıştıktan sonra uyguladığımız Mikro ürünleri ile bütün ticari işlemlerimi artık kolayca yapabiliyorum.- Ahmet ASLAN, Astan Plastik
Bu tür programlarda satış sonrası desteğin çok önemli olduğunun farkındaydım fakat tercih yapmakta çok zorlanmıştım.ultraktif verdiği hizmetle ne kadar doğru bir tercih yaptığımı ispat etti.- MNG
ERP konusunda çözüm ortağımız olarak Ultraktif ile karşılaştığımız her sorunu çözebiliyoruz. Zannediyorum ki uzun yıllar boyunca böyle gidecek.- EuropCar

Bize Sorun

0 operators online

Konuşma Bitti

There was an error during connecting to the geolocalization server

Enter your email and press ENTER to receive replies directly to your mailbox